Srowal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srowal

Kendini bulmaya çalışan bir site...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sinemada İlk İzlediğiniz Film

3 posters
YazarMesaj
Manwë
Yönetici
Yönetici
Manwë

Sinemada İlk İzlediğiniz Film Empty
MesajKonu: Sinemada İlk İzlediğiniz Film   Sinemada İlk İzlediğiniz Film I_icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 6:53 pm

Ben ilk Harry Potter ve Felsefe Taşı nı izlemiştim.Voldemort'un öğretmenin kafasında çıktığı anda korktuğumu ve yanımdaki arkadaşıma sarıldığımı hatırlıyorum. Very Happy
http://www.altinkonak.tr.cx
osmanosman
Soldier
Soldier

MesajKonu: Geri: Sinemada İlk İzlediğiniz Film   Sinemada İlk İzlediğiniz Film I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 10:22 pm

ilk onu mu izledn noob:D
Manwë
Yönetici
Yönetici
Manwë

MesajKonu: Geri: Sinemada İlk İzlediğiniz Film   Sinemada İlk İzlediğiniz Film I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 10:30 pm

Nasıl olmuş anlayamadım ancak İlkiz'in yazdığı mesaj benim mesajım olmuş. Ben sinemada ilk Harry Potter'ı değil Hellboy'u izledim... Ah peazir, ah peazir, yine ne işler karıştırıyorsun? Very Happy
http://www.altinkonak.tr.cx
Canisrufus
Soldier
Soldier

MesajKonu: Geri: Sinemada İlk İzlediğiniz Film   Sinemada İlk İzlediğiniz Film I_icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 10:34 am

Bence siz sinemaya gitmeyin, Srowal olarak hepiniz tırsık insanlarsınız, ıngaa ıngaaaaa... Admine bak tırsak Very Happy

Sinemada İlk İzlediğiniz Film
1 sayfadaki 1 sayfası