Srowal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srowal

Kendini bulmaya çalışan bir site...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeterki Seni Seveyim

3 posters
YazarMesaj
sevimsizbilgin
Srowal Kulüp Üyesi
Srowal Kulüp Üyesi
sevimsizbilgin

Yeterki Seni Seveyim Empty
MesajKonu: Yeterki Seni Seveyim   Yeterki Seni Seveyim I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:05 pm

Yeterki Seni Seveyim 35d0vhu

Duygularım seninle çoşuyor

Yeterki Seni Seveyim Aubbc9

Ormandaki bir gece gibi

Yeterki Seni Seveyim 2zombky

Sonbahardaki dağlar gibi

Yeterki Seni Seveyim 2wqgbgz

Yağmurda yürümek gibi

Yeterki Seni Seveyim 1hzgg6

Çöldeki fırtına gibi
Yeterki Seni Seveyim 16lijhg

Uykudaki mavi okyanus gibi

Yeterki Seni Seveyim Zvbm8z

Duygularım seninle çoşuyor

Yeterki Seni Seveyim 2wr3rme

Gel yine coştur onu

Yeterki Seni Seveyim 2mzegb9

. . .

Bırak seni seveyim
Sana hayatımı vereyim

Gülümsemende kaybolayım
Bırak kollarında öleyim

Yanında uzanayım bırak
Bırak hep seninle olayım

Bırak seni seveyim
Yeter ki seni seveyim
Sana hayatımı vereyim
Bırak seni seveyim

Yeter ki seni seveyim

. . .

Duygularım seninle coşuyor

Yeterki Seni Seveyim 35m1m3l

Gel yine coştur onu

Yeterki Seni Seveyim 33dxxrd
Kaynak: www.webaslan.com
catscradle
Soldier
Soldier
catscradle

MesajKonu: Geri: Yeterki Seni Seveyim   Yeterki Seni Seveyim I_icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 8:36 am

Bu kadar fanatikliği çok zararlı gördüğümü söylemeliyim. Smile Hani tamam, bir takımı seversiniz ve her maçında onu desteklersiniz. Bu normaldir. Fakat bundan ötesi normal değildir. Aksi takdirde bu fanatiklik aklınızı etkiler ve kendinizi normalde yapmayacağınız bir şeyi yaparken bulabilirsiniz.

Ben bu mesajı bu başlığa yazdım; çünkü Futbol bölümünde en son mesaj atılan başlık buydu. Bu mesaj Futbol bölümüne açılmış son birkaç konuyu açanlarca okunmalı derim.
sevimsizbilgin
Srowal Kulüp Üyesi
Srowal Kulüp Üyesi
sevimsizbilgin

MesajKonu: Geri: Yeterki Seni Seveyim   Yeterki Seni Seveyim I_icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 12:03 pm

catscradle demiş ki:
Bu kadar fanatikliği çok zararlı gördüğümü söylemeliyim. Smile Hani tamam, bir takımı seversiniz ve her maçında onu desteklersiniz. Bu normaldir. Fakat bundan ötesi normal değildir. Aksi takdirde bu fanatiklik aklınızı etkiler ve kendinizi normalde yapmayacağınız bir şeyi yaparken bulabilirsiniz.

Ben bu mesajı bu başlığa yazdım; çünkü Futbol bölümünde en son mesaj atılan başlık buydu. Bu mesaj Futbol bölümüne açılmış son birkaç konuyu açanlarca okunmalı derim.

Sizin anlamadığınız birşey var benimki fanatizm değil takımımı sevmemde değil buraya futbol diye bölüm açılmış bende onu değerlendiriyorum

Lütfen hitap şeklinize dikkat ediniz. Karşınızdaki kişi ile sadece sanal ortamda konuşuyor olduğunuzu göz önünde bulundurun lütfen

Manwë
Manwë
Yönetici
Yönetici
Manwë

MesajKonu: Geri: Yeterki Seni Seveyim   Yeterki Seni Seveyim I_icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 12:10 pm

catscradle demiş ki:

Bakın fanatik arkadaşlar, artık bu konuda uyarı veren tek kişi ben değilim gördüğünüz gibi. Bu da yavaş yavaş durumun rahatsızlık verecek dereceye vardığını gösteriyor. Bu konuda dikkat etmenizi rica ediyorum.

SrowaL'da tabiki sevdiğiniz veya "fanatiği" olduğunuz takım hakkında çalışmalar vs. yapabilirsiniz (ki (ç)alıntı değil de çalışma olsa keşke o da başka bir boyut) ancak; biz böyle bir site olmaktansa Fenerbahçeli bir kişinin Galatasaraylı bir üye ile doğru düzgün sohbet edebileceği-tartışabileceği bir ortam olmak istiyoruz. Asıl kuruluş amacımız her ne kadar fantezi türü üzerine kurulsa da spor gibi etkinlikler hakkında sohbet etmek isteyenler için bu katagoriyi açtık. Şu an için pek fazla sorun olmamakla birlikte beni asıl rahatsız eden nokta bu "fanatiklik" durumunun daha yüksek noktalara kadar tırmanacağı hususu. Şu an için olmasa da ileride forum üzerinden bazı sınırları aşan tartışmalar yaklaşıyormuş gibi geliyor.

İşlerin bu noktaya gelmesi hiçbir üyemizin hoşuna gitmeyecektir ve gereksizdir. Şu an için pek bir sorun olmasa da bu "fanatiklik" dozunda kalsın lütfen.
http://www.altinkonak.tr.cx

Yeterki Seni Seveyim
1 sayfadaki 1 sayfası