Srowal

Kendini bulmaya çalışan bir site...

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Yeterki Seni Seveyim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
sevimsizbilgin
Srowal Kulüp Üyesi
Srowal Kulüp Üyesi

MesajKonu: Yeterki Seni Seveyim   Çarş. Ağus. 12, 2009 12:05 pm

Duygularım seninle çoşuyor

Ormandaki bir gece gibi

Sonbahardaki dağlar gibi

Yağmurda yürümek gibi

Çöldeki fırtına gibi

Uykudaki mavi okyanus gibi

Duygularım seninle çoşuyor

Gel yine coştur onu

. . .

Bırak seni seveyim
Sana hayatımı vereyim

Gülümsemende kaybolayım
Bırak kollarında öleyim

Yanında uzanayım bırak
Bırak hep seninle olayım

Bırak seni seveyim
Yeter ki seni seveyim
Sana hayatımı vereyim
Bırak seni seveyim

Yeter ki seni seveyim

. . .

Duygularım seninle coşuyor

Gel yine coştur onu

Kaynak: www.webaslan.com
Kullanıcı profilini gör
catscradle
Soldier
Soldier

MesajKonu: Geri: Yeterki Seni Seveyim   Perş. Ağus. 13, 2009 8:36 am

Bu kadar fanatikliği çok zararlı gördüğümü söylemeliyim. Smile Hani tamam, bir takımı seversiniz ve her maçında onu desteklersiniz. Bu normaldir. Fakat bundan ötesi normal değildir. Aksi takdirde bu fanatiklik aklınızı etkiler ve kendinizi normalde yapmayacağınız bir şeyi yaparken bulabilirsiniz.

Ben bu mesajı bu başlığa yazdım; çünkü Futbol bölümünde en son mesaj atılan başlık buydu. Bu mesaj Futbol bölümüne açılmış son birkaç konuyu açanlarca okunmalı derim.
Kullanıcı profilini gör
sevimsizbilgin
Srowal Kulüp Üyesi
Srowal Kulüp Üyesi

MesajKonu: Geri: Yeterki Seni Seveyim   Perş. Ağus. 13, 2009 12:03 pm

catscradle demiş ki:
Bu kadar fanatikliği çok zararlı gördüğümü söylemeliyim. Smile Hani tamam, bir takımı seversiniz ve her maçında onu desteklersiniz. Bu normaldir. Fakat bundan ötesi normal değildir. Aksi takdirde bu fanatiklik aklınızı etkiler ve kendinizi normalde yapmayacağınız bir şeyi yaparken bulabilirsiniz.

Ben bu mesajı bu başlığa yazdım; çünkü Futbol bölümünde en son mesaj atılan başlık buydu. Bu mesaj Futbol bölümüne açılmış son birkaç konuyu açanlarca okunmalı derim.

Sizin anlamadığınız birşey var benimki fanatizm değil takımımı sevmemde değil buraya futbol diye bölüm açılmış bende onu değerlendiriyorum

Lütfen hitap şeklinize dikkat ediniz. Karşınızdaki kişi ile sadece sanal ortamda konuşuyor olduğunuzu göz önünde bulundurun lütfen

Manwë
Kullanıcı profilini gör
Manwë
Yönetici
Yönetici

MesajKonu: Geri: Yeterki Seni Seveyim   Perş. Ağus. 13, 2009 12:10 pm

catscradle demiş ki:

Bakın fanatik arkadaşlar, artık bu konuda uyarı veren tek kişi ben değilim gördüğünüz gibi. Bu da yavaş yavaş durumun rahatsızlık verecek dereceye vardığını gösteriyor. Bu konuda dikkat etmenizi rica ediyorum.

SrowaL'da tabiki sevdiğiniz veya "fanatiği" olduğunuz takım hakkında çalışmalar vs. yapabilirsiniz (ki (ç)alıntı değil de çalışma olsa keşke o da başka bir boyut) ancak; biz böyle bir site olmaktansa Fenerbahçeli bir kişinin Galatasaraylı bir üye ile doğru düzgün sohbet edebileceği-tartışabileceği bir ortam olmak istiyoruz. Asıl kuruluş amacımız her ne kadar fantezi türü üzerine kurulsa da spor gibi etkinlikler hakkında sohbet etmek isteyenler için bu katagoriyi açtık. Şu an için pek fazla sorun olmamakla birlikte beni asıl rahatsız eden nokta bu "fanatiklik" durumunun daha yüksek noktalara kadar tırmanacağı hususu. Şu an için olmasa da ileride forum üzerinden bazı sınırları aşan tartışmalar yaklaşıyormuş gibi geliyor.

İşlerin bu noktaya gelmesi hiçbir üyemizin hoşuna gitmeyecektir ve gereksizdir. Şu an için pek bir sorun olmasa da bu "fanatiklik" dozunda kalsın lütfen.
Kullanıcı profilini gör http://www.altinkonak.tr.cx
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Yeterki Seni Seveyim   

Yeterki Seni Seveyim
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben Seni Hiç Unutmadım !
» gitarcı kızlara en iyi akorlar:)