Srowal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srowal

Kendini bulmaya çalışan bir site...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Böyle Bir Sapıklık Görülmemiş...

3 posters
YazarMesaj
Manwë
Yönetici
Yönetici
Manwë

Böyle Bir Sapıklık Görülmemiş... Empty
MesajKonu: Böyle Bir Sapıklık Görülmemiş...   Böyle Bir Sapıklık Görülmemiş... I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 12:25 am

Sadece şu haberi okuyun.

Ancak eminim ki böyle bir sapıklıktan daha büyük sapıklıklar görülmüştür de biz görmemişizdir (ya da görmek istememişizdir). Geçenlerde bir "abazalık" tartışmasına girmiştim. Küçük bir tartışmaydı. Yani tartışma da değildi aslında... Ben haksızmışım.

Acaba Türk genci neden bu kadar abaza?.. Bildiğiniz abaza...
http://www.altinkonak.tr.cx
AsiRuh
Srowal Kulüp Üyesi
Srowal Kulüp Üyesi
AsiRuh

MesajKonu: Geri: Böyle Bir Sapıklık Görülmemiş...   Böyle Bir Sapıklık Görülmemiş... I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 9:41 am

Ne günlere geldik ya.Bide tutuksuz yargılanmış.İnsan 2-3 ayda olsa tıkar içeri yada para cezası falan verir.
http://www.altinkonak.tr.cx
catscradle
Soldier
Soldier
catscradle

MesajKonu: Geri: Böyle Bir Sapıklık Görülmemiş...   Böyle Bir Sapıklık Görülmemiş... I_icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 9:23 pm

Manwë demiş ki:
Sadece şu haberi okuyun.

Ancak eminim ki böyle bir sapıklıktan daha büyük sapıklıklar görülmüştür de biz görmemişizdir (ya da görmek istememişizdir). Geçenlerde bir "abazalık" tartışmasına girmiştim. Küçük bir tartışmaydı. Yani tartışma da değildi aslında... Ben haksızmışım.

Acaba Türk genci neden bu kadar abaza?.. Bildiğiniz abaza...

Bu durumun aslında abazalıkla pek bir alakası olduğunu zannetmiyorum. Bir adam ne kadar abaza olursa olsun insanların su içtiği bir yere bu hareketi yapmaması gerektiğini düşünebilmeli. Zekada eksiklik olduğunu sezdim ben o şahısta.

Ha ama tabii ki bizim milletimizin ergenlerinin hepsi olmasa da çoğunluğunun Ata Demirer deyimiyle ürolojik bölgeleriyle beyinleri yer değiştirmiştir. Çevremde beyinleri yer değiştirmiş şahıslar mevcut ve ben bunun daha büyük bir dertleri veya bir uğraşları olmamasına bağlıyorum. Tabii bir de ataerkil bir toplumda yetişmenin getirilerinden biri olarak beyni yer değiştirmeyen kişilere yapılan baskının da bir rolü olabilir burada.

Böyle Bir Sapıklık Görülmemiş...
1 sayfadaki 1 sayfası