Srowal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srowal

Kendini bulmaya çalışan bir site...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Herkese Merhabalar!

2 posters
YazarMesaj
catscradle
Soldier
Soldier
catscradle

Herkese Merhabalar! Empty
MesajKonu: Herkese Merhabalar!   Herkese Merhabalar! I_icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 6:50 pm

Merhaba arkadaş(lar) Smile Ben İstanbul'da yaşayan 17 yaşında sıradan bir öğrenciyim. Very Happy Genel olarak uzman olduğum konu Yüzüklerin Efendisi'dir; fakat Harry Potter ile ilgili de azımsanmayacak bilgilere sahibim. Onlar dışında Fen ve Matematik bilgilerimle de katkıda bulunmaya çalışacağım.

Bu site çok genç bir site gibi görünüyor. Forum Kuralları'nı okudum ve bir forumda olmasını istediğim tüm kurallar burada mevcut bu nedenle bu sitenin benim için ayrı bir yere sahip olacağına eminim. Burayı hareketlendirmek için elimden geleni yapmaya hazırım; fakat bu siteyi çok ters bir zamanda keşfettiğim için ilk zamanlarda çok bir katkım olmayabilir ama bunu telafi etmeye çalışacağım.

Herkese merhabalar ve hoşbulduk. What a Face
Manwë
Yönetici
Yönetici
Manwë

Herkese Merhabalar! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhabalar!   Herkese Merhabalar! I_icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 9:15 pm

Aramıza hoş geldiniz. Anladığım kadarıyla bu hesabı kullanacaksınız. Diğerine ihtiyaç yoktur her halde. Smile
http://www.altinkonak.tr.cx

Herkese Merhabalar!
1 sayfadaki 1 sayfası