Srowal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srowal

Kendini bulmaya çalışan bir site...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BFME I/II Turnuvası

2 posters

Turnuva/lar Yapılsın Mı?
Evet yapılsın
BFME I/II Turnuvası I_vote_lcap100%BFME I/II Turnuvası I_vote_rcap
 100% [ 2 ]
Hayır yapılmasın
BFME I/II Turnuvası I_vote_lcap0%BFME I/II Turnuvası I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 2

YazarMesaj
Manwë
Yönetici
Yönetici
Manwë

BFME I/II Turnuvası Empty
MesajKonu: BFME I/II Turnuvası   BFME I/II Turnuvası I_icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 4:13 pm

Arkadaşlar site üyeleri olarak (aşırı derecede çok olsak da) kendi aramızda bir BFME I 1.03 versiyon ya da BFME II 1.00 versiyon turnuvası düzenlemeye ne dersiniz? Turnuva/ların ayrıntıları veya olup olmayacağı henüz belli değil. Sadece plânlanıyor.

Turnuva/lar hakkında ayrıntılı bilgiye ve olup olmayacağına bu başlıkta yazmam muhtemel olan mesajlardan ulaşabilirsiniz.

Ancak böyle bir etkinliğin gerçekleşmesi halinda katılmak isteyenler bu başlık altında talepte bulunsunlar.

Hakem benim. İçiniz rahat olsun... Twisted Evil

Hamachi Adı: srowal_hamachi_1
Hamachi Şifresi:Kolaysabul

Turnuvaya Katılanlar
=> Jr Devil
=> Manwë ( Smile )
...

Katılımcı olma için belirtin yeter Wink

En son Manwë tarafından Paz Haz. 07, 2009 8:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://www.altinkonak.tr.cx
NightWolf
Yetkili
Yetkili

MesajKonu: Geri: BFME I/II Turnuvası   BFME I/II Turnuvası I_icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 6:48 pm

Aslında yapılsa güzel olur. Ben katılmayı düşünmüyorum ama yapılan maçların replaylarını izlemek isterim. Ayrıca Manwë sen sadece hakemlik yapma, katıl sen. Senin maçlarda başkasını hakem yaparsın. Katıl katıl... Wink

Hem neden böyle bir şey olursa Netcafe'de yapılacak ki? Yani BFME II'yi sevmediğini biliyorum (ya gerçekten sen çok garip bi çocuksun ha... BFME II'yi oynamazken beni alıştırdın şimdi de "Sevmiyorum" diye ortalıkta geziniyorsun.). He bu nedenle hem de turnuvanın sonuncularından olma korkusuyla Razz katılmayacaksın tip. Yani Netcafe'nin BFME I yüklemeyeceği belli. Bunun için bence kurun hamachiyi oynayın internetten. En mantıklısı. Sonra çekersiniz maçları biz de indirip izleriz. Korkmana gerek yok. Ben katılmıyorum. Razz
Manwë
Yönetici
Yönetici
Manwë

MesajKonu: Geri: BFME I/II Turnuvası   BFME I/II Turnuvası I_icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 8:02 pm

Evet, artık sitemizde düzenlenmesi plânlanan turnuvanın eğer olursa hamachi ağı üzerinden yapılacağı kesinleşti. Hamacki adı ve şifresi ilk mesajımda yazıyor. Bu bilgileri başkalarına vermeyin.

Şimdi, öncelikle hamachi yüklemeniz gereklidir. ( Hamachi İndir )

Hamachinizi kurduktan sonra oyun için kurulan ağdaki dosya paylaşım özelliğini kapatın. Böylece sizinle birlikte hamachiden oynayacaklar dosyalarınızı değiştiremez, silemez vs.

Katılmak isteyen çekilmesin. Hiç birimiz profesyonel değiliz. Wink
http://www.altinkonak.tr.cx

BFME I/II Turnuvası
1 sayfadaki 1 sayfası