Srowal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srowal

Kendini bulmaya çalışan bir site...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Forumu Askıya Mı Alalım?

YazarMesaj
Manwë
Yönetici
Yönetici
Manwë

Forumu Askıya Mı Alalım? Empty
MesajKonu: Forumu Askıya Mı Alalım?   Forumu Askıya Mı Alalım? I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 3:34 pm

Sitemizin sadece bizim ricamızla üye olmuş toplam 7 üyesi var. Bunlardan 3'ü zaten foruma hiç giriş yapmamış. Diğerlerinden bir Peazir foruma çok fazla olmasa da mesaj atmış. Yoksa zaten yollanmış mesaj sayımız 40 larda olacakmış.

Siteyi ilk açtığımda reklam vermek, sitenin adını duyurmak falan filan tarzındaki zorluklardan haberdar değildim. Ya da kendi kendimi kandırdım "No kadar zor olabilir ki?" diye... Ancak şimdi bakıyorum da; siteyi boşuna açtık herhalde...

Eğer siteye biri girer de bu mesajı okursa (ki bu balık kavağa çıkınca olacak bir şey gibi artık) öğrenmesi lazım ki artık forum forum olmak yolunda ilerlemesine ve benim saatlerce bilgisayar başında arama motorlarıyla nasıl düzgün iletişim kuracağımı düşünmemin, forumu nasıl özgün hale getireceğim vs. tarzı konularda boka saplanmış gibi çırpınmama (eğer ölen kalan olmazsa falan) hazirandan sonra devam edeceğiz.

Haha, kimse okumayacak bu mesajı... Eğer okuyan olursa bilsin ki, ben bu mesajı attığımda okuma sayısı 2 olacak. Eğer balıklar sapıtıp da kavağa çıktıysa bu (şansımızı da fazla zorlamamak lazım) en fazla 3 olacaktır.

Evet, bunalmış adminden zuhahaha larla....
http://www.altinkonak.tr.cx

Forumu Askıya Mı Alalım?
1 sayfadaki 1 sayfası